5denní online výzva a webinář

ZDARMA

21. – 26. 9. 2022

 

Uvolněná u porodu

aneb Objevte, jak na uvolnění s technikami hypnoporodu 

 • Na miminko se těšíte, ale z porodu máte obavy?
 • Ženy ve Vašem okolí (nebo Vy sama) zažily porod jako odstrašující zážitek a Vy si ho přejete prožít jinak?
 • Věříte, že porod může být krásný, hladký a zcela normální procesale nevíte co přesně udělat, aby právě ten váš takovým byl?
 • Zajímá vás hypnoporod a chcete se dozvědět, jak a proč funguje?

 Objevte s námi, jak na uvolnění technikami HypnoPorodu®, a připravte se na porod, po jakém toužíte.

 • Místo strachu se na svůj porod budete těšit a prožijete ho jako posilující zážitek.
 • Naleznete důvěru ve vlastní schopnost porodit své dítě krásně, klidně a bezpečně. 
 • Již vás nebudou zaplavovat úzkostné a omezující myšlenky, protože budete vědět, co vás čeká.
 • Budete bdělá, hluboce přítomná a uvolněná ve svém těle.
 • A budete vědět, že to prostě dokážete!

Vstupte do 5denní výzva Uvolněná u porodu.

Jak vám výzva pomůže k lepšímu porodu?

R

SÍLA MYSLI

Dozvíte se, jak naše mysl někdy sabotuje náš úmysl porodit hladce a s lehkostí. A také, že je možné s tím něco dělat!

R

AFIRMACE

Vyzkoušíte si práci s afirmacemi na podporu svého záměru porodit uvolněně,  jemně a bezpečně.

R

RELAXACE

Uvolnění je klíčem ke hladkému porodu. Naučíte se jednoduchý způsob, jak pomocí relaxace tváře uvolnit i své porodní cesty.

R

NEZÁVISLÉ INFORMACE

Dozvíte se, kde a jak získat opravdu kvalitní informace o tom, co vás v souvislosti s porodem čeká.

Jak bude výzva probíhat?

Výzvu společně prožijeme v uzavřené facebookové skupině. Co se zde bude dít?

 • Tematická živá vysílání ve středu, pátek a neděli v 9.00.
 • Společná relaxace a sdílení ve středu, pátek a neděli v 17.00 na ZOOMu
 • Závěrečný webinář v pondělí v 18.00

Každý den od nás také dostanete e-mail s krátkým textem a inspirací na daný den.

Stanete se součástí skvělé fb skupiny, kde naleznete další materiály a především podobně naladěné ženy. Věříme, že vzájemná podpora a sdílení je nejvíc.

My vám budeme celý týden k dispozici a celou výzvu zakončíme webinářem, kde se dozvíte vše o tom, jak funguje Hypnoporod.

Výzvou vás provedou

certifikované duly ČAD

Kristýna Beránková  Adéla Lančová

Ženy u porodů doprovázíme více než 10 let. Naše práce nás baví, dává smysl a stále nám odhaluje nové a nové souvislosti. Přemýšlení o tom, co vlastně ženy potřebují před svým porodem vědět, slyšet a prožít, nás přivedlo k vytvoření předporodní přípravy, která ženám nejen poskytuje informace, ale zároveň je doprovodí na cestě za znovuobjevením vlastních porodních schopností.

Neexistuje šablona, podle které bychom měly prožívat své těhotenství, rodit, kojit, navazovat vztah se svým dítětem, milovat svého partnera… zkrátka žít. Důležitá je otevřenost a láska, se kterou přijímáme to, co přichází. Své dítě, porod i sami sebe.

Kristýna Beránková

Porod je proměna, porod je síla, porod je láska…
Po porodu už žena nikdy nebude stejná. Buď bude silnější, nebo zraněná. Už nikdy nebude myslet pouze sama za sebe. Navždy už bude myslet za dva (tři, čtyři…:) ).

Adéla Lančová

let zkušeností

žen prošlo výzvou

žen prošlo našimi kurzy

A jak vnímají výzvu ženy, které jí prošly?

Pomohli jste mi změnit postoj k porodu. Hned na začátku těhotenství jsem se především nechtěla porodu bát. A díky vám to šlo. Nebylo to jen namlouvání si něčeho, co si přeju, opravdu jsem změnila postoj a věřila, že porod se dá prožít krásně. Navíc jsem se dozvěděla spoustu důležitých informací, které by mě jinak nenapadlo zjišťovat. Uklidnili jste mě a naučili věřit sobě a miminku. Na svůj porod moc ráda vzpomínám. Moc za tuto výzvu děkuji. ?

Adél Š.

Výzva mi pomohla naladit se na sebe, na důvěru a na přijetí. Měla jsem velkou nedůvěru a strach rodit v nemocnici po předchozí zkušenosti a výzva mi otevřela oči, že opravdu musím s tímto strachem pracovat. To byla hlavní náplň mého těhotenství. Nakonec jsem musela na sc kvůli poloze miminek, ale vše bylo podpůrné, i na šestinedělí. Důvěra, že to jde v klidu i v porodnici se zhmotnila.

Děkuji za kurz, bylo příjemné slyšet vás a vídat. Díky moc za krásný počin a podporu v době covidu, kdy se vše zastavilo. Moc si vážím, že ženy jako vy jsou ?.

Kamila Connell

Váš kurz mi dal tak moc! Oprávněně Vám posílám své veliké DÍKY!
Ze začátku těhotenství, jsem se neskutečně bála porodu, bolesti, zda to zvládnu a mnoho dalšího. Afirmace, relaxace a hypnoporod to vše mi bylo velice cizí. Váš kurz mi ale otevřel oči. Otevřel mi oči v tom, že porod nemusí být jen hrůza a utrpení, ale že je možné si ho i užít. Afirmace jsem si zamilovala, tak mi pomáhají se nacítit na porod a miminko, naučila jsem se pracovat sama se sebou a s bolestí, strachem…. Kurz a mnoho dalších Vašich videí jsem pustila i partnerovi. Oba nás to velice pozitivně ovlivnilo. Díky Vám se na svůj porod neuvěřitelně těším, těším se na to, jak porod našeho miminka posílí naše pouto a lásku mezi námi. S velkým poděkováním, respektem a uznáním k Vaší práci. ❤️
Monika

Vyzva mi pomohla se trosku uklidnit a pochopit nektere veci i z druhe strany. Mnoho veci jsem jiz pred tim vedela, nicmene to bylo celkove uzitecne.

Jana S.