Prostě rodím

„Nacházím svou vnitřní sílu a své dítě přivádím na svět v radosti.“

 Individuální online kurz s naší podporou

PROSTĚ RODÍM

Sebezkušenostní předporodní kurz s prvky hypnoporodu

Do 23. prosince se slevou 20%. 💛🎄💛

I když je kurz online, nečekejte pouze přednahraná videa. 🙃 Součástí jsou tři individuální konzultace. Aby vše podstatné mohlo být řečeno, zodpovězeno, sdíleno, slyšeno… 

❤️

Hypnoporod nabízí

Zmírnění strachu

I když je porod přirozený a skvěle připravený proces, v každé z nás před porodem občas vytanou pochybnosti a ozve se strach. Zvládnu to? Dokážu porodit bez tlumení bolesti? Hypnoporod vám pomůže tento strach odbourat a nalézt vaši vnitřní důvěru a sílu.

Pochopení porodu

Hypnoporod nabízí dokonalé objasnění toho, jak je při porodu propojeno tělo a mysl a jak se vzájemně ovlivňují. Pomůže vám porozumět tomu, proč je u porodu potřeba „na nic nemyslet“ a proč je pohodlí matky základním předpokladem hladkého porodu. Nikoliv její rozmar.

 

Hypnoporod je pro každou ženu

Hypnoporod na vás neklade žádné nároky. Je to metoda, kterou si dokáže osvojit opravdu každá žena. Není třeba, abyste měla předchozí zkušenosti s relaxacemi nebo meditacemi. Jediné, co musíte mít, je chuť se na svůj porod připravovat.

Hypnoporod funguje

Hypnoporod je metoda, která se používá na celém světě již několik desetiletí. Je tedy léty a praxí ověřenou metodou, která jistě dokáže pomoci i vám.

Lektorky

Kristýna Beránková

&

Adéla Lančová

Jak to máme my:

Porod je proměna, porod je síla, porod je láska…
Po porodu už žena nikdy nebude stejná. Po laskavém porodu je žena silnější, sebevědomější a vykračuje do své mateřské role s pocitem plné kompetence. Už nikdy nebude myslet pouze sama za sebe. Navždy už bude myslet za dva (tři, čtyři…:) ).

Adéla Lančová

Neexistuje šablona, podle které bychom měly prožívat své těhotenství, rodit, kojit, navazovat vztah se svým dítětem, milovat svého partnera… zkrátka žít. Důležitá je otevřenost a láska, se kterou přijímáme to, co přichází. Své dítě, porod i sami sebe. 

Kristýna Beránková

Typy kurzů

5týdenní skupinový online program Hypnoporod

Kompletní předporodní příprava

 

Hypnoporod – kurz s 2denním setkáním

Kompletní předporodní příprava

 

Minikurz ZDARMA Uvolněná u porodu

aneb Seznamte se s hypnoporodem

Vím, co mě čeká

Po našem kurzu se budete v procesu porodu orientovat a budete vědět, co v jaké chvíli dělat. Toto vědomí vám pomůže zůstat v klidu a „nepanikařit“. 

Váš klid a jistota vytváří ty nejlepší podmínky pro hladký průběh porodu. 

 

Vybrala jsem si porodnici, kde se cítím dobře

Po našem kurzu si budete schopna vytvořit realistickou představu o porodu a budete znát svoje priority. Díky tomuto vědomí si budete umět vybrat přesně tu porodnici, která vám poskytne pocit bezpečí a podpory.

Umím používat techniky Hypnoporodu 

Po našem kurzu se budete dobře orientovat v technikách hypnoporodu a budete vědět, jak je nejlépe před porodem trénovat a při porodu použít. 

Chcete s námi být v kontaktu?

 

Pokud vás zajímá hypnoporod a vědomá příprava k porodu, srdečně vás zveme do facebookové skupiny „Porod před námi“. Zde můžete v bezpečném prostoru získávat informace a sdílet své zkušenosti, radosti a strasti.