Ochutnávka

HypnoPorodu®

Jedná se o základní seznámení s technikou HypnoPorodu®.

Témata kurzu

  • Porod z celostního pohledu
  • Jak funguje HypnoPorod®?
  • Je HypnoPorod® vhodný právě pro mne?

Na kurz je vhodné přijít alespoň 3 měsíce před stanoveným termínem porodu, abyste v případě, že vás technika zaujme, měly dost času zajít na kompletní kurz a techniky HypnoPorodu® si plně osvojit. 

Cena: 500 Kč (V případě, že se rozhodnete absolvovat kurz HypnoPorod® – praktická předporodní příprava nebo Techniky HypnoPorodu®, strhneme vám z jeho ceny cenu Ochutnávky a zaplatíte za něj o 500 Kč méně).

Kdy Mám na kurz přijít?

 

Na kurz je ideální přijít co nejdříve. Čím dříve totiž přijdete, tím dříve zjistíte, zda vás HypnoPorod® zaujal a zda chcete zvolit právě tento způsob přípravy, nebo budete hledat dál :).

"Nevím, jak to, ale s váma mě, všechno prostě nějak baví..." Alice

"chtěla bych Vám ještě jednou za všechno poděkovat. Celkově byla pro mě důležitá inspirace a praxe, kterou jsme s Vámi prožili. Bez zkušenosti ze setkání s Vámi bych asi neměla takovou jistotu, v myšlení a počínání. Tak bych chtěla doplnit, že opravdu důležitý pro můj osobní rozvoj byl HypnoPorodní kurz s Vámi, knížka sama o sobě by nestačila." Kamila

moc děkujeme za nezapomenutelný víkend s kurzem HypnoPorodu. Vrátila jste mi důvěru v sama sebe, vlastní tělo a zbavila mě strachu. Těším se na další setkání. ŠáRKA

"své bohyně připravujete skvěle, děláte z holek sebevědomé ženy s nimiž je radost spolupracovat. Je pro mne ctí a nesmírnou radostí, naplněním být takovým po boku …” (porodní asistentka Petra)

Chcete s námi být v kontaktu?

 

Pokud vás zajímá HypnoPorod® a vědomá příprava k porodu srdečně vás zveme do facebookové skupiny „Porod před námi“. Zde můžete v bezpečném prostoru získávat informace a sdílet své zkušenosti, radosti a strasti.