Co vám nabízíme on-line

 

On-line kurzy a výzvy

Víme, co ženy potřebují a umíme jim to dát. Víme, že všechny bojujeme s nedostatkem času,
a proto jsou zde pro vás naše on-line kurzy.

Pětidenní výzva Moje těhotenství, moje cesta k porodu

Pětidenní výzva ZDARMA, která je naladěním na těhotenství a základní ochutnávkou osvědčené a fungující předporodní přípravy, tak abyste mohly svůj porod prožít v klidu a radosti a užít si na jeho konci své miminko. Výzva probíhá formou mailů a živých setkání ve fb skupině. 

 

HypnoPorod® – praktická předporodní příprava

Kompletní kurz předporodní přípravy, probíhající formou mailů, video lekcí a pravidelných živých setkání. Kurz trvá pět týdnů, během kterých si plně osvojíte techniky dýchání a relaxací tak, abyste je uměla u porodu maximálně využít. Budete přesně vědět, jak porod probíhá, co vás čeká v porodnici a budete vědět, že jste na to dobře připravená. 

Dvoutýdenní výzva Rodím krásně…i po císařském řezu!

Císařský řez…pro mnoho žen pocit selhání, ukradeného porodu…Jste podruhé těhotná a moc si přejete porodit své dítě normálně? Právě pro vás je určena naše výzva. Během dvou týdnů budeme pracovat na tom, abyste mohla své dítě porodit hezky a přirozeně. Odbouráme strachy, nastavíme dobře vaší mysl, řekneme si jak pečovat o jizvu, co vám mohou nabídnout porodnice a mnoho dalšího…více o Výzvě.

Dobrý den, Adélo, moc děkujeme za kurz. Já osobně jsem hrozně nadšená z toho, co množství informací udělalo s přítelem. Je teď pozornější, dokonce si jedno ráno přivstal, aby mi předpřipravil oběd. Asi si blížící se porod víc uvědomuje. Myslím si, že se teď cítí připravenější k tomu být u porodu se mnou. Pro mě bylo přínosné, že jsem se dozvěděla, proč je dobré některé zákroky nepodstupovat, která látka je pro dítě nebezpečná a jak moc. Bude se mi snadněji sestavovat porodní plán.

Kurz HypnoPorodu mi byl velkým přínosem nejen při porodu. Hypnoporod společně s Adélou mě naučili, že ne vždy jde všechno tak, jak chceme, ale i tak to nemusí být špatně… A že jsme ti nejlepší rodiče pro naše miminko.

Marie

Kristýnka má cit pro přirozený běh věcí, je pokorná, vzdělaná, není autoritativní, má široký záběr v dalších znalostech.  Pomohla mi k mému vlastnímu růstu a také díky ní jsem prožila velmi nádherný porod.

Děkuji. Tvá krásná energie tady zůstala, je se mnou a s Anežkou.

Alena