Kdo jsem?

Jsem akreditovaná lektorka předporodní přípravy technikou HypnoPorod® Adéla Lančová sdružená s Kristýnou Beránkovou a Michaelou Klementovou ve společném projektu hypnoporod-kurzy.cz.

Ochrana Vašich údajů je pro nás velmi důležitá a proto probíhá v souladu s GDPR. Zpracování Vašich osobních údajů tedy probíhá v souladu s obecně závaznými právními předpisy, zejména Nařízením Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES.

Mým cílem je Vám co nejvíce pomoci na Vaší cestě ke klidnému a bezpečnému porodu. To vše samozřejmě na základě Vašeho souhlasu.

Osobní údaje tedy budou zpracovávány za těmito účely:

  • Abych Vám mohla pomoci s tím, co byste rády prožily, tedy klidný a bezpečný porod.
  • Abych Vás mohla informovat o svých kurzech, knihách a dalších produktech, které by Vás mohly zajímat.

Jaké osobní údaje potřebuji k tomu, abych Vám mohla na Vaší cestě za klidným porodem efektivně pomáhat?

Potřebuji Vaši e-mailovou adresu, jméno a v některých případech i datum porodu.

Jak budu Vaše údaje využívat k tomu, abych Vám pomohla?

Budeu Vám zasílat e-maily se zajímavými informacemi s HypnoPorodní tématikou, blogovými články na téma porodu a také Vás budu pomocí e-mailů informovat o našich kurzech a elektronických knihách.

Pomocí cookies (krátkých textových souborů uložených do Vašeho počítače) Vás pak budu o všem důležitém (nový článek, nový termín kurzu, nový e-book) informovat na sociálních sítích.

Vaše údaje jsou v bezpečí!

Vaše údaje nebudou nikdy poskytnuty třetí straně. Stejně jako Vy nemá ani já rády spam a tak všechny e-maily, které ode mě můžete dostat, jsou opatřeny odhlašovacím odkazem. To pro případ, že byste si již nepřály ode mě dostávat žádné další zprávy.

Kdo přesně shromažďuje Vaše údaje?

Údaje shromažďuje lektorka webu hypnoporod-kurzy.cz – Adéla Lančová. V případě, že použijete odhlašovací odkaz nebo napíšete na některý z mých e-mailů informaci o tom, že si nepřejete dostávat žádné další zprávy, dojde k trvalému smazání Vašich osobních dat.

Jak dlouho budu uchovávat Vaše osobní údaje?

Pokud přidáte k mým článkům komentář, komentář a jeho metadata budu uchovávat po dobu neurčitou. Údaje budu uchovávat za účelem automatického rozpoznání a schválení všech následných komentářů, místo jejich držení ve frontě moderování.

Pokud máte na tomto webu účet nebo jste zde přidaly komentáře, můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o Vás uchovává, včetně všech údajů, které jste mi poskytly. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchovávám. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsem povinna uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.